Facebook
Gabinet Medycyny Naturalnej Novamedis
novamedis logo beztla

Biorezonans trikombin – Kołobrzeg

Główne zalety terapii na urządzeniu Trikombin:

 • praca z przyczyną choroby a nie z objawami,
 • praca na żywiołach wg tradycyjnej medycyny chińskiej (TCM),
 • testowanie, interpretacja i równoważenie meridianów,
 • regulacja zaburzonych organów wewnętrznych,
 • testowanie i regulacja metaboliczna mitochondriów,
 • testowanie układu odpornościowego,
 • odtruwanie/oczyszczanie z toksyn tj. metale ciężkie, zanieczyszczenia środowiskowe, obciążenia lekami, pestycydami,
 • testowanie/oczyszczanie z: pasożytów, bakterii, grzybów, wirusów, boreliozy,
 • testowanie i usuwanie blokad bioenergetycznych tj: elektrosmog, geopatia, promieniowanie radioaktywne, blizny,
 • testowanie alergii, nietolerancji pokarmowych,
 • testowanie grup hormonalnych.
trikombin
Grupa hormonalna I zawiera ACTH – hormon stymulujący tarczycę, hormon stymulujący pęcherzyk jajnikowy, prolaktynę – hormon luteinizujący, hormon antydiuretyczny, HGH (=) somatotropinę i przedni płat przysadki mózgowej.

Grupa hormonalna II zawiera serotoninę, melatoninę, acetylocholinę i GABA.

Grupa hormonalna III obejmuje nerki, pęcherz, pregnenolon – prekursor hormonów steroidowych, DHEA, kortyzol, gruczoły sutkowe, tkankę piersiową, aldosterony.

Grupa hormonalna IV zawiera szyszynkę, podwzgórze, przysadkę mózgową tylną, oksytocynę, wazotocinę.

Grupa tarczycy zawiera hormony tarczycy T3 i T4, kalcytoninę, paratytoninę i hormon przytarczycy.

Grupa dopaminy zawiera dopaminę, adrenalinę, noradrenalinę, fenyloetyloaminę i L-dopę.

Grupa hormonów żeńskich zawiera informacje z macicy, jajników, pochwy, progesteronów, estrogenów, testosteronów.

Grupa hormonów męskich zawiera informacje z jąder, prostaty, męskich narządów płciowych, najądrza, progesteronu, testosteronu i nasieniowodów.

ikonka zg

Czy są jakieś przeciwwskazania?

Trikombin jako jedyne urządzenie biorezonansowe nie ma przeciwwskazań do stosowania terapii,
ponieważ nie generuje pola magnetycznego jak inne urządzenia starszej generacji.

Terapie na tym urządzeniu są bezpieczne dla:

 • kobiet w ciąży (I, II, III – trymestr),
 • noworodków i dzieci,
 • osób z rozrusznikiem serca,
 • osób z osłabionym szpikiem kostnym,
 • osób posiadających protezy i implanty,
 • Osób w trakcie i po chemioterapii.
ikonka zg
butelki z probkami
W praktyce terapia na urządzeniu Trikombin trwa około 2 do 2,5 godziny.

Na początku terapii terapeuta sprawdza i usuwa czynniki blokujące organizm (blizny, elektrosmog, geopatia, kofeina, alopatyki i inne), co wpływa na zoptymalizowanie testów oraz terapii.

Następnie odbywa się regulacja tych organów, które potrzebują wzmocnienia oraz tych, które wykazują nadwyżkę energetyczną. Organy są przywracane do swojej pierwotnej wibracji.

W tym samym czasie jest przeprowadzany detox obciążonych organów, które wymagają tego na dany moment w celu wzmocnienia i zrównoważenia całego organizmu do samoregulacji oraz zdrowienia. Trikombinem leczymy boreliozę w Kołobrzegu.

ikonka zg

W/g TCM Tradycyjnej Medycyny Chińskiej ⇒ sprawdzamy, który z elementów / żywiołów jest rozregulowany. ⇒ następnie na danym żywiole / elemencie sprawdzamy jakie meridiany i organy wymagają regulacji ⇒ kolejno po wytestowaniu elementów i powiązanych z nimi meridianów i organów sprawdzamy czym są obciążone ⇒ tutaj mamy do dyspozycji testy toksyn środowiskowych ⇒ po czym w zależności od konkretnych obciążeń środowiskowych przechodzimy do testów z patogenami takimi jak: bakterie, wirusy, pasożyty, metale ciężkie, borelioza, alergie i nietolerancje pokarmowe.

ikonka zg

AKUPUNKTURA BEZIGŁOWA

chińskie rysunki
Akupunktura bezigłowa ma na celu identyczne leczenie, jak przy akupunkturze igłowej. Różnica polega na niewprowadzeniu igły pod powierzchnię skóry. Konkretne punkty akupunkturowe stymuluje się wówczas za pomocą elektrod, które wysyłają impuls elektromagnetyczny, mający za zadanie zadziałać podobnie jak wkłucie igły. Leczymy autyzm akupunkturą w Kołobrzegu.

Akupunktura bezigłowa polecana jest przede wszystkim przy terapiach przeprowadzanych u dzieci oraz u osób, które boją się tradycyjnych igieł. U dzieci z porażeniem mózgowym i autyzmem. Metoda dość skutecznie poprawia stan zdrowia w licznych przypadkach niedowładu, porażeniach, w niektórych uciążliwych nerwobólach i stanach zapalnych narządu ruchu. Istnieją również dowody, że elektryczna stymulacja punktów akupunktury aktywuje układ endorfin, które pomagają obniżać ciśnienie krwi i redukować stres.

Akupunktura bezigłowa w swojej bazie TCM posiada 2800 programów, które można wyszukać za pomocą funkcji wyszukiwania w urządzeniu, nie mniej jednak terapeuta zawsze sprawdza indywidualnie czy dany obszar terapetuczny wymaga wzmocnienia lub regulacji.

Ilość zabiegów jest określana w zależności od postawionej diagnozy oraz indywidualnych predyspozycji, a także szybkości reagowania organizmu na terapię.
Czas trwania terapii akupunkturowych wynosi od 20 do 60 min.

ikonka zg
Najczęściej stosowane terapie akupunktury bezigłowej w naszym gabinecie to:

 • Nadciśnienie
 • Zaburzenie koncentracji
 • Stwardnienie Rozsiane – SM
 • RZS
 • Bezsenność
 • Stany lękowe
 • Przeziębienia
 • Utrata węchu
 • Stany zapalne organów
 • Żylaki
 • Bóle różnego rodzaju
 • Zatoki
 • Wspomaganie układu nerwowego
ikonka zg

Dlaczego tzw. Akupunktura bez igieł ma głębsze działanie niż tradycyjna:

Jednym z powodów głębszego działania jest na pewno fakt, że częstotliwości aplikowane są w formie rotacyjnej.

W przypadku nakłucia punktu akupunkturowego, igła powoduje powstawanie dokładnego bodźca (oczywiście pod warunkiem, że punkt został prawidłowo przez terapeutę trafiony). Po umiejscowieniu igły, pozostaje ona ok. 20 minut w tym punkcie. Ciało jednakże przyzwyczaja się do bodźca po upływie kilku minut.

Doświadczeni terapeuci aktywują po jakimś czasie igłę ponownie w celu „odświeżenia“ bodźca. Wymaga to dodatkowego nakładu sił i czasu a i może być bolesne dla pacjenta/klienta.

postaci ludzkie
W przypadku tzw. akupunktury bez nakłuwań:

1. Częstotliwości doprowadzane są do punktu według określonych zasad rotacyjnych, punkt zostaje regularnie poddany bodźcom. Jest to proces bezbolesny. Dzięki nowemu modułowi Puls/Wobble jest to rotacja dopasowana do wartości pulsu w danym momencie!

2. Dzięki trzem elektrodom doprowadzamy częstotliwości w trzech miejscach ciała. Jako że punkty meridianów połączone są w ciele poprzez tzw. naczynia wtórne, bodziec rozchodzi się dużo bardziej równomiernie. Przy tym jedna z elektrod znajduje sie cały czas w miejscu głównego centrum energii: Tan tien.

3. Trzy sygnały częstotliwości są przesunięte fazowo względem siebie, co powoduje dodatkowe wzmocnienie ich działania.

4. Mamy możliwość pracy wg. oktaw, tzn. przeprowadzać terapie na tych samych punktach, ale z wyższymi częstotliwościami.

5. Klienci mogą się ruszać lub zasnąć w trakcie terapii bez obawy o to, że coś stanie sie z igłami. Są to niektóre z powodów, które sprawiają, że akupunktura częstotliwościowa jest bardziej efektywna i jej działanie jest dużo głębsze aniżeli tradycyjnej.

ikonka-zg

Informacje o urządzeniu TRIKOMBIN

urządzenie trikombin

OPATENTOWANY SYSTEM ZASTOSOWANIA HARMONICZNYCH CZĘSTOTLIWOŚCI

Harmoniczne twierdzenia Pitagorasa zastosowane zostały w ludzkim organizmie – przeniesione przez p. Alana E. Baklayana matematycznie w dokładny system częstotliwościowy. Dokładne (do 7 miejsc po przecinku) sterowanie meridianów energetycznych, czakr i punktów akupunktury. Wg. reguł oktaw muzycznych na 45 poziomach od 0,0000010 Hz do 36 MHz. Obieramy także kurs na psychiczne, emocjonalne i mentalne poziomy i je wyładowujemy.
OPATENTOWANY SYSTEM ZASTOSOWANIA HARMONICZNYCH CZĘSTOTLIWOŚCI
Prawa harmoniczne wg. których m.in. Kepler obliczył orbity planet, zbudowane zostały katedry i do dziś tworzony jest każdy instrument muzyczny wskazują na określone logiczne i dokładne zastosowanie częstotliwości. Zastosowanie matematyki i natury na przykładzie człowieka.

WYŁADOWANIE MATRIX

Wyładowanie Matrix jest jedną z myśli przewodnich zastosowania urządzenia Trikombin: System zostaje całkowicie pozbawiony negatywnych dysharmonijnych naładowań, które to odprowadzane są w Ziemię. W tym samym czasie własne częstotliwości organizmu zostają zharmonizowane i uporządkowane.

ZALEŻNOŚĆ ZMIAN CZĘSTOTLIWOŚCI SERCA

NOWOŚĆ: Po wielu doświadczeniach p. Alan E. Baklayan opracował synchronizację wartości pulsu z zastosowaniem częstotliwości. Automatyczne ustawienia parametrów wszystkich programów w rytm serca służy bardziej długotrwałemu zaprogramowaniu informacji w organizmie, zarazem podczas wyraźnie krótszego czasu aplikacji.
wykres

TRZY GENERATORY CZĘSTOTLIWOŚCI

Podwyższenie efektywności aplikacji częstotliwościowych:

 • 3 generatory częstotliwości
 • 3 elektrody umiejscawiane na ciało
 • 3 kubki wejściowe w celu łączenia przekazywania informacji z ampułek trzy etapy terapii w jednym
 • dzięki modulacji: 6 sygnałów jednocześnie
trikombin urządzenie

KOŁOBRZEG
Portowa 14/3
78-100 Kołobrzeg
tel. 505 182 670