Facebook
Gabinet Medycyny Naturalnej Novamedis
Detoks organizmu Szczecin

Detoks narkotykowy w Szczecinie i Kołobrzegu

Czujesz się zmęczony , wyczerpany i ociężały? Brak Ci sił i kondycji?
Źle sypiasz, masz kłopoty z koncentracją, obniżony nastrój lub problemy z trawieniem?
Powodem mogą być szkodliwe substancje – toksyny, które obciążają twój organizm!

Wystarczy poddać się zabiegom głębokiego oczyszczania organizmu – BIO detoks, który skutecznie usuwa z organizmu nagromadzone toksyny, oczyszcza krew, działa bakteriobójczo, uzupełnia pierwiastki śladowe i przywraca równowagę energetyczną. Urządzenie, do którego pacjent wkłada stopy wytwarza impulsy elektryczne o zmiennej biegunowości powodując jonizację wody. Poprzez pory stóp zanurzonych w wodzie jony przedostają się do organizmu doprowadzając zachwiany potencjał komórkowy do właściwego poziomu. Pobudzone komórki intensywnie wydzielają do krwi toksyny, które wydalane są przez pory stóp do wody. Usuwanie toksyn i metali ciężkich następuje również przez płyny fizjologiczne, a proces ten trwa jeszcze po zakończeniu serii zabiegów.

Zabieg trwa 30 min jest całkowicie bezpieczny i przyjemny w odczuciu dla pacjenta. W trakcie zabiegu woda zmienia powoli barwę od lekko żółtej do brązowej. Można zauważyć w niej plamy tłuszczu, wyczuć zapach nikotyny lub spalin – to wyraźne znaki wytrącenia tych substancji z organizmu.

Zalecane jest przeprowadzenie serii 6-8 zabiegów, po których wyraźnie odczuwalne jest i widoczne oczyszczenie organizmu.

Dlaczego warto zdecydować się na detoks narkotykowy od THC w Szczecinie?

Wiele osób popełnia duży błąd, uważając, że detoks narkotykowy można przeprowadzić w domu, bez żadnej konsultacji ze specjalistą. Niestety w przypadku większości uzależnień taka metoda jest nieskuteczna i zamiast pomóc, wzmacnia nałóg. Często powtarzanym mitem bywa też stwierdzenie, że pochodne amfetaminy, takie jak na przykład metamfetamina, nie są aż tak groźne. W rzeczywistości jednak okazuje się, że tego typu używki mogą trwale uszkodzić mózg. Z tego powodu samodzielne wyjście z uzależnienia czy detoks są niezwykle trudne.

Czytaj więcej

W jaki sposób przebiega detoks od narkotyków?

W przypadku uzależnienia od substancji psychoaktywnych detoksykacja organizmu zazwyczaj nie stanowi łatwego procesu i wymaga od pacjenta nie tylko dużej cierpliwości, ale też świadomości tego, z czym walczy. Detoks polega przede wszystkim na pozbywaniu się toksyn, łagodzeniu objawów zespołu abstynencyjnego i uzupełnieniu brakujących witamin. Proponujemy wysoce skuteczne i bezpieczne zabiegi odtruwająco-detoksykujące tzw. bio-detoks, który w trakcie trwania terapii głęboko oczyszcza z toksycznych substancji poszczególne organy m.in. wątrobę, nerki, płuca, grasice i mózg tak, aby proces odwyku był lepiej tolerowany, a pacjent szybciej uwalniał się od nałogu.
W zależności od rodzaju używki zaleca się zastosowanie od 4 do 10 zabiegów w odstępach 2-3 dniowych. Każdy zabieg znacząco poprawia kondycję organizmu, dzięki usunięciu znacznej ilości toksycznych substancji, podnosi poziom energii i poprawia samopoczucie oraz istotnie zwiększa szansę na uwolnienie od nałogu.

Jak wygląda detoks alkoholowy?

Alkohol to substancja, która bardzo silnie uzależnia i jest wyjątkowo niebezpieczna dla ludzkiego organizmu. Wszystko z powodu toksyn, które często powodują poważne zaburzenia w pracy wielu narządów oraz gospodarki jonowo-elektrolitowej. Dlatego warto pamiętać, że nałóg ma wpływ nie tylko na działanie mózgu, ale też całego ciała, co sprawia, że detoks alkoholowy bywa trudnym przeżyciem. Nudności, napady lęku, bezsenność czy poczucie głębokiego smutku to tylko niektóre z symptomów towarzyszących osobom uzależnionym podczas wystąpienia zespołu abstynencyjnego.

Czytaj więcej

Bardzo pomocnym rozwiązaniem przy wychodzeniu z nałogu jest głębokie oczyszczenie organizmu za pomocą bio-detoksu. Tego typu zabieg to nie tylko niezwykle skuteczne rozwiązanie, ale również bezpieczne. Szybko usuwa większość szkodliwych toksyn i pozytywnie wpływa na samopoczucie. Kiedy wykonuje się go regularnie, poprawia stan zdrowia, dzięki czemu detoksykacja nie jest aż tak uciążliwa. Oprócz tego osobom uzależnionym często podaje się niezbędne witaminy, których brakuje w organizmie z powodu szkodliwego działania alkoholu.

ikona niebieska

Co zyskujesz po BIO DETOXIE?

 • Duży zastrzyk energii i redukcję toksyn, zwłaszcza metali ciężkich.
 • Detox ION CLEANSER poprawia pracę nerek i wątroby, usprawnia krążenie.
 • Przyśpiesza przemianę materii.
 • Pomaga też w walce z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej.
 • Pomaga w pozbyciu się: bólów miesiączkowych, alergii pokarmowej i skórnej, trądziku, irytacji, zmęczenia, utraty sił witalnych.
 • Oczyszczenie organizmu powoduje też wzrost odporności, oczyszczanie krwi.
ikona niebieska

Korzyści dla ciała

 • Wzrost energii, witalność, jędrniejsze ciało
 • Lepsze krążenie, dotlenienie organów wewnętrznych
 • Szybsze gubienie wagi
 • Spokojniejszy sen
 • Znormalizowanie ciśnienia krwi
 • Ulga bólu ramion, szyi, pleców
ikona niebieska

Korzyści dla umysłu

 • Redukcja stresu.
 • Pewność siebie i emocjonalna stabilizacja.
 • Zmniejszenie depresji i niepokoju.
 • Poprawa koncentracji i pamięci.
 • Uzyskanie spokoju wewnętrznego.
 • Dobry humor i pozytywne myślenie.
Detoks alkoholowy Szczecin - Detoks thc , narkotykowy w Szczecinie
Organizm dorosłego człowieka posiada ogromną ilość toksycznych substancji różnego pochodzenia m.i. z wysoko przetworzonej żywności, dużej ilości konserwantów spożywczych, dodatków chemicznych, pochodne leków, używek, metale ciężkie ze spalin, dymu papierosowego i smogu, wydzieliny od patogenów t.j. grzybów, bakterii czy pasożytów, przeciwciała na alergeny a wszystko to razem tworzy nadmiar toksyn silnie obciążających poszczególne układy i narządy ludzkie powodując przemęczenie, złe samopoczucie, irytację czy stres a nawet choroby przewlekłe.

ION detoks jest skutecznym sposobem głębokiego oczyszczania organizmu i już po kilku zabiegach detoksykacyjnych dzięki usunięciu osadu z nerek i wątroby, oczyszczeniu ze złogów lipidowo- tłuszczowych, oczyszczenie krwi z nadmiaru szczawianów czy metali, z toksyn od parazytów/grzybów, może uchronić Cię przed poważnym zachorowaniem, poprawić twoje samopoczucie jak również wyleczyć z tych wielu chorób.

Pytanie: Czy oczyszczanie się z toksyn będzie nas chronić przed chorobami oraz pomoże w wyleczeniu takich chorób jak: cukrzyca, nadciśnienie, nerwica, reumatyzm, zapalenie stawów, otyłość, miażdżyca, choroby serca a nawet rak ? Absolutnie TAK !!!