Facebook
Gabinet Medycyny Naturalnej Novamedis

Plazmowa Kapsuła Balansująca

Plazmowa kapsuła balansująca
Według teorii fizyka dr M. T. Keshego wszystko wokół nas jest energią tzw. plazmą, my sami również. Plazma to zbiór pól magnetycznych i grawitacyjnych, które są w ciągłym ruchu i wymianie. Każda choroba to zaburzenie na poziomie energii, inaczej zakłócenie równowagi pól magnetyczno-grawitacyjnych na strukturze fizycznej organizmu ludzkiego wywołane negatywnymi emocjami, stresem, lękiem, niewłaściwym odżywianiem, patogenami czy toksynami zewnętrznymi. Należy podkreślić szczególne znaczenie emocji, myśli i przekonań jako jednych z podstawowych sił działających we Wszechświecie i szczególnie mocno oddziaływujących na nasze zdrowie oraz samopoczucie.

W sytuacji gdy negatywne emocje i stres obciążają nasz umysł długotrwale to zaburzeniu ulega pierwotny balans pól magnetyczno-grawitacyjnych struktury fizycznej człowieka a wtedy organizm zaczyna tracić energię, chorować i starzeć się przedwcześnie .

Kapsuła Plazmowa to ultranowoczesne urządzenie balansująco-uzdrawiające zbudowane dzięki zastosowaniu najnowszych technologii opracowanych w instytucie naukowym doktora Keshego w Belgii. Wykorzystuje ono mechanizm równoważenia pól plazmowych dzięki zastosowaniu generatorów GANS (gas in nano state) które wytwarzają pola grawitacyjne i magnetyczne, których siła nie maleje, ponieważ nieustannie przyciągają i pobierają pola ze środowiska.

Terapia polega na przebywaniu w polu plazmy wytwarzanej przez urządzenie, które działa na człowieka przywracając prawidłową prace komórek w ciele. Pole emitowane przez urządzenie przenika przez organizm, wyrównując jego energetykę i uruchamiając procesy zdrowienia.

Ponieważ organizm ludzki również składa się z pól energetycznych to po umieszczeniu osoby w centrum urządzenia doświadcza ona balansowania tych pól przy użyciu energii plazmy w celu osiągniecia całkowitej równowagi.

STAN RÓWNOWAGI ENERGETYCZNEJ TO CECHA ZDROWEGO ORGANIZMU !
Balansując energią pól możemy poprawić funkcjonowanie organizmu, nasze zdrowie i samopoczucie oraz podnieść samoświadomość.

 • Pobyt w polu plazmy wytworzonej przez Kapsułę działa na człowieka „naprawczo” przywracając prawidłową pracę komórek w jego ciele, uruchamia procesy samoleczenia w każdym żywym organizmie !
 • Kapsuła Plazmowa pomaga odzyskać wewnętrzną równowagę, wyciszyć emocje, daje poczucie spokoju, relaksacji i harmonii dzięki której organizm uruchamia procesy zdrowienia
 • Już nawet w ciągu 1 seansu w kapsule Plazmowej możliwe jest osiągnięcie stanu głębokiej medytacji który powoduje poczucie harmonii ciała, umysłu i duszy !!!
 • Regularne przebywanie w kapsule sprzyja rozwojowi duchowemu, odczuwaniu szeroko pojętego dobrostanu i poczucia celu/sensu życia
 • Pola Kapsuły Plazmowej pozytywnie wpływają nie tylko na fizyczność organizmu ale także balansują emocje człowieka, pomagają pozbyć się negatywnych wzorców myślowych na rzecz pozytywnych przekonań, pomagają w podjęciu trudnych decyzji
 • W przypadku osób chorych terminalnie Kapsuła Plazmowa oprócz dodania sił witalnych znacząco wycisza lęk przed odejściem, który blokuje procesy naprawczo-uzdrawiające w organizmie
 • Działanie kapsuły nie kończy się po wyjściu z niej gdyż energię zbalansowanych pól zabieramy ze sobą i dalej sami oddziałujemy na nasze otoczenie.
 • Nie ma ograniczeń wieku ani przeciwskazań zdrowotnych dla osób korzystających z kapsuły ponieważ to urządzenie to prawdziwy fenomen zawsze poprawiający stan zdrowia. Pamiętaj, że to TY decydujesz o chęci otwarcia na terapię i płynące z niej korzyści. Wszystko jest możliwe jeśli tylko zostawisz blokujące Cię programy i przekonania przed wejściem.

UWAGA !

Podczas korzystania z Plazmowej Kapsuły Balansującej mogą pojawiać się różne odczucia, m.in.: ciepło lub zimno w ciele, mrowienie, senność, uczucie harmonii, radości, spokoju i błogości a nawet wrażenie unoszenia w przestrzeni.

Zalecenia:

   1. Wchodzimy do kapsuły z odpowiednią intencją, pozytywnymi myślami lub czystym umysłem
   2. Staramy się zrelaksować, rozluźnić ciało i umysł
   3. Skupiamy się wyłącznie na tym co czujemy w „polu serca”
   4. Nie wymuszamy żadnych działań gdyż system samodzielnie skanuje nasz organizm i dopasowuje natężenie pól do najważniejszych potrzeb organizmu
   5. W wyciszeniu i koncentracji pomaga odpowiednio dobrana muzyka relaksacyjna o częstotliwości 432 Hz oraz opaska zaciemniająca na oczy
   6. Dzieci i osoby niesamodzielne przebywają w kapsule razem z opiekunem

Kapsuła plazmowa Dr Keshe to urządzenie, które ma na celu przywrócenie równowagi energetycznej w organizmie człowieka poprzez oddziaływanie pól plazmy12. Plazma to zbiór pól magnetycznych i grawitacyjnych, które są w ciągłym ruchu i wymianie2. Kapsuła plazmowa jest zbudowana z miedzianych cewek, nanomateriałów i gansów, które wytwarzają pola plazmy w odpowiedniej konfiguracji13. Osoba przebywająca w kapsule doświadcza balansowania swoich pól plazmy z polami systemu, co ma wpływ na poprawę stanu zdrowia, emocji i samopoczucia12

Strony: holismedico.pl bozenamotak.pl manorhouse.pl