Facebook
Gabinet Medycyny Naturalnej Novamedis
Plazmowa kapsuła balansująca

Kapsuła balansująca w Szczecinie

Według teorii fizyka dr M. T. Keshego wszystko wokół nas jest energią, tzw. plazmą, my sami również. Plazma, obecna na przykład w kapsule balansującej, to zbiór pól magnetycznych i grawitacyjnych, które są w ciągłym ruchu i wymianie. Każda choroba to zaburzenie na poziomie energii, inaczej zakłócenie równowagi pól magnetyczno-grawitacyjnych na strukturze fizycznej organizmu ludzkiego, wywołane negatywnymi emocjami, stresem, lękiem, niewłaściwym odżywianiem, patogenami czy toksynami zewnętrznymi. Należy podkreślić szczególne znaczenie emocji, myśli i przekonań jako jednych z podstawowych sił działających we Wszechświecie i szczególnie mocno oddziaływujących na nasze zdrowie oraz samopoczucie.
W sytuacji gdy negatywne emocje i stres obciążają nasz umysł długotrwale, to zaburzeniu ulega pierwotny balans pól magnetyczno-grawitacyjnych struktury fizycznej człowieka, a wtedy organizm zaczyna tracić energię, chorować i starzeć się przedwcześnie.

Poznaj innowacyjną technologię

Kapsuła plazmowa to ultranowoczesne urządzenie balansująco-uzdrawiające zbudowane dzięki zastosowaniu najnowszych technologii opracowanych w instytucie naukowym doktora Keshego w Belgii. Wykorzystuje ono mechanizm równoważenia pól plazmowych, dzięki zastosowaniu generatorów GANS (gas in nano state), które wytwarzają pola grawitacyjne i magnetyczne, których siła nie maleje, ponieważ nieustannie przyciągają i pobierają pola ze środowiska. Oferujemy skorzystanie z kapsuły balansującej w Szczecinie.
Terapia polega na przebywaniu w polu plazmy wytwarzanej przez kapsułę balansującą, które działa na człowieka przywracając prawidłową pracę komórek w ciele. Pole emitowane przez urządzenie przenika przez organizm, wyrównując jego energetykę i uruchamiając procesy zdrowienia. Ponieważ organizm ludzki również składa się z pól energetycznych to po umieszczeniu osoby w centrum urządzenia, doświadcza ona balansowania tych pól przy użyciu energii plazmy w celu osiągnięcia całkowitej równowagi.

STAN RÓWNOWAGI ENERGETYCZNEJ TO CECHA ZDROWEGO ORGANIZMU!

Balansując energią pól możemy poprawić funkcjonowanie organizmu, nasze zdrowie i samopoczucie oraz podnieść samoświadomość. Aby tego doświadczyć, wystarczy skorzystać z naszej kapsuły balansującej w Szczecinie!

Niezwykłe działanie kapsuły balansującej

 • Pobyt w polu plazmy wytwarzanej przez kapsułę działa na człowieka „naprawczo” przywracając prawidłową pracę komórek w jego ciele, uruchamia procesy samoleczenia w każdym żywym organizmie! Kapsuła plazmowa pomaga odzyskać wewnętrzną równowagę, wyciszyć emocje, daje poczucie spokoju, relaksacji i harmonii, dzięki której organizm uruchamia procesy zdrowienia. Już nawet w ciągu jednego seansu w kapsule plazmowej możliwe jest osiągnięcie stanu głębokiej medytacji, który powoduje poczucie harmonii ciała, umysłu i duszy! Zapraszamy do skorzystania z kapsuły balansującej w Szczecinie.
 • Regularne przebywanie w kapsule balansującej sprzyja rozwojowi duchowemu, odczuwaniu szeroko pojętego dobrostanu i poczucia celu/sensu życia.
 • Pola kapsuły plazmowej pozytywnie wpływają nie tylko na fizyczność organizmu, ale także balansują emocje człowieka, pomagają pozbyć się negatywnych wzorców myślowych, na rzecz pozytywnych przekonań, pomagają w podjęciu trudnych decyzji
 • W przypadku osób chorych terminalnie, kapsuła plazmowa oprócz dodania sił witalnych, znacząco wycisza lęk przed odejściem, który blokuje procesy naprawczo-uzdrawiające w organizmie.
 • Działanie kapsuły nie kończy się po wyjściu z niej, gdyż energię zbalansowanych pól zabieramy ze sobą i dalej sami oddziałujemy na nasze otoczenie.
 • Nie ma ograniczeń wieku, ani przeciwwskazań zdrowotnych dla osób korzystających z kapsuły, ponieważ kapsuła balansująca to prawdziwy fenomen zawsze poprawiający stan zdrowia. Pamiętaj, że to TY decydujesz o chęci otwarcia na terapię i płynące z niej korzyści. Zdecyduj się na seans w kapsule balansującej w Szczecinie już teraz! Wszystko jest możliwe, jeśli tylko zostawisz blokujące Cię programy i przekonania przed wejściem.

UWAGA !

Podczas korzystania z Plazmowej Kapsuły Balansującej mogą pojawiać się różne odczucia, m.in.: ciepło lub zimno w ciele, mrowienie, senność, uczucie harmonii, radości, spokoju i błogości a nawet wrażenie unoszenia w przestrzeni.

Zalecenia:

  1. 1. Wchodzimy do kapsuły z odpowiednią intencją, pozytywnymi myślami lub czystym umysłem
   2. Staramy się zrelaksować, rozluźnić ciało i umysł
   3. Skupiamy się wyłącznie na tym co czujemy w „polu serca”
   4. Nie wymuszamy żadnych działań gdyż system samodzielnie skanuje nasz organizm i dopasowuje natężenie pól do najważniejszych potrzeb organizmu
   5. W wyciszeniu i koncentracji pomaga odpowiednio dobrana muzyka relaksacyjna o częstotliwości 432 Hz oraz opaska zaciemniająca na oczy
   6. Dzieci i osoby niesamodzielne przebywają w kapsule razem z opiekunem

Kapsuła plazmowa Dr Keshe to urządzenie, które ma na celu przywrócenie równowagi energetycznej w organizmie człowieka poprzez oddziaływanie pól plazmy12. Plazma to zbiór pól magnetycznych i grawitacyjnych, które są w ciągłym ruchu i wymianie2. Kapsuła plazmowa jest zbudowana z miedzianych cewek, nanomateriałów i gansów, które wytwarzają pola plazmy w odpowiedniej konfiguracji13. Osoba przebywająca w kapsule doświadcza balansowania swoich pól plazmy z polami systemu, co ma wpływ na poprawę stanu zdrowia, emocji i samopoczucia12

Strony: holismedico.pl bozenamotak.pl manorhouse.pl